pacifier-1-1.png

KURZY PRO CHŮVY

TAKÉ PRO PEDAGOGY A RODIČE

KURZY PRO CHŮVY

Chůva pro děti v dětské skupině (kód: 69-073-M)

Chůva pro děti v dětské skupině (kód: 69-073-M) nabízí ověření znalostí pro zájemce o práci v dětských skupinách. Dle novely o dětských skupinách je poskytovatel povinen zajistit, aby činnost, kterou se uskutečňuje výchova a péče o dítě v dětské skupině, byla vykonávána alespoň 1 pečující osobou s odbornou způsobilostí ve zdravotnické oblasti nebo profesní kvalifikací Chůvy pro děti v dětské skupině. (pro poskytovatele, jimž oprávnění vzniklo před 30. 9. 2021, platí až od 1. 10. 2024).

Nabízíme Přípravný online kurz na akreditovanou zkoušku. Tento kurz probíhá přes platformu MS Teams od pondělí do čtvrtku od 17:00 – 18:30.

Rozdílový online kurz je určený pro absolventy zkoušky Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Účastníci si během kurzu projdou části, které jsou doplňující pro novou akreditaci. Tento kurz probíhá přes platformu MS Teams od pondělí do čtvrtku od 17:00 – 18:30.

Akreditovaný Kombinovaný kurz Chůva pro děti v dětské skupině je určený pro zájemce, kteří chtějí získat kompletní přípravu včetně praxe v zařízení. Kurz je kombinovaný, účastníci absolvují částečnou prezenční výuku a částečnou online výuku.

Nabízíme také samostatnou Akreditovanou zkoušku bez přípravy, na kterou se účastníci mohou přihlásit a připravit se dle podmínek Hodnotícího standartu.

Pro absolventy zkoušky Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky nabízíme realizaci jen té části zkoušky, která je nová (v rámci uznatelnosti kompetencí).

Podmínkou účastni je odeslání závěrečné práce 7 pracovních dnů před zkouškou.

Podmínky závěrečné práce

Přihláška na zkoušku

Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky

(kód: 69-017-M)
Po složení zkoušky získáte certifikát, který Vás opravňuje získat vázanou živnost “Péče o dítě do tří let věku v denním režimu”. Dále se můžete ucházet o práci chůva ve státních mateřských školách (projekt “šablony” MŠMT) nebo o místo chůvy v dětských skupinách (projekt MPSV).

Nabízíme Přípravný online kurz na akreditovanou zkoušku. Tento kurz probíhá přes platformu MS Teams v pracovní dny od 17:00 – 18:30. 

Akreditovaný Kombinovaný kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky je určený pro zájemce, kteří chtějí získat kompletní přípravu včetně praxe v zařízení. Kurz je kombinovaný, účastníci absolvují částečnou prezenční výuku a částečnou online výuku. 

Nabízíme také samostatnou Akreditovanou zkoušku bez přípravy, na kterou se účastníci mohou přihlásit a připravit se dle podmínek hodnotícího standartu. 

Podmínkou účastni je odeslání závěrečné práce 7 pracovních dnů před zkouškou. 

Osvědčení využijete jako uchazečka o práci v mateřských centrech i jako chůva, která nabízí individuální hlídání dětí na ŽL, nebo v případě, že zvažujete založit vlastní školku.

Podmínky závěrečné práce

Kontakt:

AM Solvo, s. r. o.

IČ: 282 94 777

dlo: Holečkova 875/55, 150 00 Praha 5 - Smichov

e-mail: registrace@amsolvo.cz

Kontaktní adresa a kancelář:
Jana Černého 806, Moravská Nová Ves

Dokumenty:

Kde školíme?

Praha - Školská 32

Brno - Nové Sady 16

Plzeň - Modřínova 2

Olomouc - Jakoubka ze Stříbra 44

České Budějovice - Lannova tř. 16

Kontaktní osoby:

Jednatelka:

Mgr. et Mgr. Iva Stratilová, MBA

telefon: +420 777 327 155,


Výkonná ředitelka:

Mgr. et Mgr. Štěpánka Stratilová

telefon: +420 775 327 020

e-mail: stepanka.stratilova@amsolvo.cz